PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=654022}

Świat w płomieniach

White House Down
6,4 60 196
ocen
6,4 10 1 60196
5,3 15
ocen krytyków
Świat w płomieniach
powrót do forum filmu Świat w płomieniach

Nie rozumiem skąd tak niskie oceny. Czego się spodziewaliście po filmie, znając chociaż minimalny zarys fabuły? 'White house down' to dobre, solidne kino AKCJI; jedna z lepszych pozycji w swoim gatunku. Efekty specjalne fantastyczne, akcja trzymająca w napięciu; może nie wbije Was w fotel ale na pewno nie rozczaruje-rozsadzany w powietrze Biały Dom to widok godny obejrzenia:) do tego piękne politurowane meble dziurawione kulami z karabinu maszynowego, armaty, czołgi; naprawdę dobra zabawa o ile nie traktujecie filmu poważnie (a kina akcji nie traktuje się z założenia poważnie) zapewni on Wam rozrywkę (tak: rozrywkę) na sobotni wieczór. Enjoy

ocenił(a) film na 7
ILoveMyKitchen

Jak dla mnie to trochę gorsza wersja filmu Olimp w ogniu. Oba filmy praktycznie o tym samym, ale jakoś mnie bardziej do gustu przypadł właśnie Olimp w ogniu. Tatum jak dla mnie, nie pasuje na zbawcę Białego Domu.

ocenił(a) film na 8
cesnauskis22

Nieee, Olimp w ogniu to film bardzo przeciętny i mówienie, że jest lepszy to jakaś paranoja. Emmerich po raz kolejny pokazał, że zna się na swoim fachu. Jedyne do czego się można przyczepić to właśnie do aktora pierwszoplanowego. Jak dla mnie Tatum to nietrafiony pomysł. Ale oprócz tego ten film jest lepszy pod każdym względem niż Olimp w ogniu.

ocenił(a) film na 8
jaroslaw16

,,Olimp w ogniu ,, jest lepszy od ,,Świat w płomieniach ,, Przede wszystkim ma kategorię R -rated a nie jak ,,Świat w płomieniach ,, PG -13 . Jest twardszy ,surowszy i konkretnie zmierza do celu !!! ,,Biały Dom ,, wzięty siłą a nie tylko 5 osób przejmuje kontrolę nad ,,Białym Domem ,, jak było ,,Świat w płomieniach ,, ,,Olimp ,, ma również lepszą choreografie walk ,-efektowniejszą i brutalniejszą ,są kozackie sceny ,tortury itp Typowy Męski Film w stylu lat 80 !!! Piękne ,,Brutality Show ,, : http://www.youtube.com/watch?v=kjKhPytNWOY

ocenił(a) film na 8
bradock

Tak, ale bez fabuły. Zwykła rąbanka jak John Rambo , przesadzona z efektami i widowiskowością, natomiast pozbawiona fabuły. Zapamiętaj, że to fabuła, a nie efekty i inne elementy , tworzy wielkość filmu. Fabuła to podstawa ,bez fabuły nie da się zrobić dobrego filmu. Zresztą Olimp w ogniu był przesadzony, bo to jest praktycznie niemożliwe aby kilkudziesięciu azjatyckich terrorystów kręciło się wokół Białego Domu i wzięło go siłą do frontu. Proszę Cię, niedorozwinięty jakiś jesteś, jeśli uważasz to za bardziej realne i lepsze?

ocenił(a) film na 8
jaroslaw16

Po pierwsze : Fabuła w filmach akcji (Głównie z tych lat 80 -90 ) służy tylko jako pretekst do ukazania zwykłej rąbanki ,rozpierduchy na całego .Tak też było w ,,Olimp w ogniu ,, To był film stylizowany na lata 80 , film w stylu ,,Szklana Pułapka ,, ,,Liberator ,, czy ,,Pasażer 57 ,, Zgadzam się że fabuła się tworzy dobry film ale w przypadku kina akcji to bardziej dotyczyło lat 70 i takich filmów jak ,,Brudny Harry ,, ,,Życzenie śmierci ,, czy ,,Francuski Łącznik ,, W latach 80 fabuła już w akcyjniakach schodziła na dalszy plan -liczył się akcje ,strzelaniny ,bójki ,eksplozje ,cięte teksty itp Po drugie zarzucasz mi że w ,,Olimpie w ogniu ,, kilkudziesięciu azjatyckich terrorystów opanowało Biały Dom -owszem jest to nie realne ale w ,,Świat w płomieniach ,, Biały Dom opanowuję zaledwie 5 facetów i po mniejszej krwawej jatce (Ani się nie spocili ) co jest jeszcze bardziej nierealne i naciągane .Ogólnie oba filmy uważam za dobrę ,chociaż ,,Olimp w ogniu ,, dla mnie jest zdecydowanie lepszy !!!

ocenił(a) film na 8
bradock

Zapomniałeś o mega ambitnej Gorączce.

ocenił(a) film na 8
jaroslaw16

Tak ,zresztą jest wiele sensacyjnych filmów które mają ambitną fabułę ....

ocenił(a) film na 8
bradock

A powiedziałeś, że ambitne skończyły się w latach 70-tych :) Zdarzają się perełki :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones