PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=745422}

Bez snu

Sleepless
5,8 9 370
ocen
5,8 10 1 9370
5,3 3
oceny krytyków
Bez snu
powrót do forum filmu Bez snu

świadczy o tym jak słaby jest scenariusz.
(proszę o pozostawienie odpowiedniej oceny pani która go pisała).

Sleepless - Bez Snu (lub też mało snu) z tym że cała akcja zamyka się w kilku nocnych godzinach a nie całej nocy.
Nie zwróciłem uwagi ale czy podane były w filmie konkretne godziny? Wiem że na znalezienie paczki była godzina a potem max 4. Nawet ranka w tym filmie nie ma. Więc do czego nawiązuje tytuł?

2. Jeśli dobrze zrozumiałem to partner Vincenta był (wraz z Dennisonem) wtyką Novaków. Zatem wtyka nowaków okrada swojego szefa choć wie jak bardzo jest groźna ta rodzina?

3. Zresztą już sam początek zwiastuje ile w tym filmie będzie durnoty bowiem... gliniarz zabiera na akcje swojego służbowego gnata. Masakra.

4. potem choć wie że dragi ma pani policjant nie tylko nie próbuje ich odzyskać ale nawet kaze sie jej odwalić a potem przed nią ucieka :-) jakby to był jakiś Benny Hill albo berek.

Tego jest sporo więcej ale komu by sie chciało pisac to co pewnie juz zostało tu rozłozone na czynniki pierwsze.

ocenił(a) film na 1
mr_freeman

5. Rambo to przy nim dzieciak. Dostał kose między lewe żebra (żołądek, jeloto grube) i biega sobie, walczy z kilkoma przeciwnikami a jedynie między walkami chwilowo przypomina sobie o tej ranie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones