PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=745422}

Bez snu

Sleepless
5,8 9 360
ocen
5,8 10 1 9360
Bez snu
powrót do forum filmu Bez snu

Z każdym kolejnym tematem na tym forum ręce opadały mi coraz niżej. Ludzie, czy wy oczekujecie dramatu psychologicznego od filmu, który ma być czysto rozrywkowy? Dla mnie ten film był miód-malina, bawiłem się na nim wybornie i o to chodzi: aby człowiek się wyluzował wieczorkiem i obejrzał kawał męskiego kina z konkretnym laniem po mordach :D Film spełnił moje oczekiwania od obsady, poprzez klimat i realizację, a na wartkiej akcji kończąc. Brakuje mi dziś takich właśnie produkcji. Super, że będzie kolejna część, biorę w ciemno!

ocenił(a) film na 4
TWDFan

Obejrzyj wersję z Francji, bije ten film na głowę.

ocenił(a) film na 1
PIOTREK_7

Widocznie nie widział i sie podniecił byle czym.

waga55

Nie wiem co cię boli koleżko, ale hejtujesz ten film w każdym możliwym temacie, serio nie masz nic ciekawszego do roboty skoro to niby takie gówno? ;D Elo

ocenił(a) film na 1
TWDFan

Naucz sie jezyka polskiego debilu i nie uzywaj tekstow ktorych nie znasz typu hejt troll itp

waga55

Po przeczytaniu słowa "debilu" straciłem nadzieję na jakąś konstruktywną rozmowę z tobą także bywaj przyjacielu :)

ocenił(a) film na 6
TWDFan

TWDFan - dziwi mnie, że w ogóle taką nadzieję miałeś, bo pryszczate chamy, które robią Ci uwagi na temat "polszczyzny" same nie wiedząc jak osiągnąć polskie znaki diakrytyczne (wyjaśnienie dla waga55: to te ogonki ą, ę itp.) już od pierwszych słów porażają intelektem.

ocenił(a) film na 7
waga55

jak możesz,to podrzuć namiary na FR. Thx!

szaki3

Nuit blanche

PIOTREK_7

Nienawidze francuskich filmow

użytkownik usunięty
TWDFan

Dokładnie, miał to być film akcji z dużą ilością mordobicia i wyszło im to świetnie, bardzo fajne ujęcia, gra aktorska Jamiego Foxxa też świetna i nie moge się doczekać drugiej części :)

ocenił(a) film na 5
TWDFan

Dałem się przekonać twojej opinii o tym filmie i mocno się zawiodłem. Film mocno wtórny, z banalną fabułą polegającą na "pogoni za królikiem". Żadnego zaskoczenia, bezładna pogoń, rwące się wątki. Takie filmy oglądałem w latach 90-tych na kasetach VHS, gdy modne były proste filmy akcji "bij i zabij". Gdy się już jednak człowiek naogląda takiego prostackiego kina akcji, to zaczyna oczekiwać czegoś więcej.
Dziwi mnie ocena niektórych osób. Bo jak w skali od 1 do 10 ocenić w takim razie film np. Uprowadzona (jedynka) skoro temu nadano 8 - zaczyna brakować skali.

użytkownik usunięty
TWDFan

ten gnojek jakby dostal gasnica w reke to by sie obsral z bolu a nie latal i pomagal tacie w zabijaniu tych killerow :D
generalnie srednia produkcja max ocena 5 obejrzec i zapomniec

ocenił(a) film na 7
TWDFan

A mnie ręce opadają, że ktoś się przejmuje gaworzeniem tych karykaturek "znawców", czyli gnomów, które wiedzą lepiej ;) Tak bywa, że ktoś robi z siebie idiotę a myśli, że wprost przeciwnie.

ocenił(a) film na 5
TWDFan

Kiedy dwójka?

nikone

Tego jeszcze nie wiadomo, ale po zakończeniu jedynki można wywnioskować, iż takowa część z pewnością powstanie :)

TWDFan

Hejt za hejtem ja nie wiem co Wy oczekujecie po filmach w tych czasach

ocenił(a) film na 4
TWDFan

Również polecam wersję francuską pt. "Biała noc" - niby ta sama historia ALE JAK NAKRĘCONA !!! Remake'owi dałem ledwie 4 gwiazdki, filmowi francuskiemu aż 9, co w moim przypadku jest niezwykle rzadką oceną jeśli chodzi o sensacje/akcyjniaki...

ocenił(a) film na 5
TWDFan

Film rozrywkowy, ale męczący, bo ciągle w kółko latają po tym kasynie, to szybko się robi nudne. W "Szklanej pułapce" też był jeden budynek, ale tam to jakoś lepiej wyszło. Do tego masa absurdów. Zaczynając od faktu, że 16-latek to mógłby już sam pojechać na ten mecz zwłaszcza jak stary się spóźnia, no i by nie było całego filmu :)
Do tego na końcu ci się strzelają na parkingu, a u góry dziesiątki psiarskich, pełno radiowozów i nikomu nie przyszło do głowy zajrzeć poziom niżej, nikt nie słyszy karabinu maszynowego, żona sobie tam na luzie wjeżdża...
Foxx musi ogólnie mieć jakiegoś przełożonego w tym wewnętrznym, z którym powinien się skontaktować po takiej akcji, a on jakby nic się nie stało sobie idzie wypełniać rodzinne obowiązki - no faktycznie ojciec roku...
No i oczywiście jest mało postaci policjantów, więc od początku wiadomo, kto jest tym brudnym.

Także walki i strzelaniny spoko, ale między nimi to jest masa prymitywnej i męczącej treści. W "Szklanej pułapce" to było przynajmniej proste, McClane nie był tajnym agentem rozpracowującym niemiecki gang, a Gruber nie działał na zlecenie potężniejszego bossa.

TWDFan

Jak wypada w starciu z francuskim oryginałem?

TWDFan

THEY GOT T!

ocenił(a) film na 7
TWDFan

O dziwo, dobry film. Jak za starych dobrych lat 90' :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones