PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=745422}

Bez snu

Sleepless
5,8 9 370
ocen
5,8 10 1 9370
5,3 3
oceny krytyków
Bez snu
powrót do forum filmu Bez snu

remake francuskiej produkcji które oryginałowi do pięt nie sięga.
bzdura goni bzdurę, niedorzeczność niedorzeczność i najgorsze, że do tego wszystkiego dzielnie dołącza się wszechpotężna nuda.
odradzam z całego serca!

ocenił(a) film na 5
tisoc

A jakie sa niedorzecznosci?

nikone

same

ocenił(a) film na 5
tisoc

Coz za merytoryka

nikone

widziałaś ten film?
jeśli widziałaś to się dziwię, że dostrzegasz tych bzdur które gonią siebie, przecież tam nie ma nie ma rzeczy którą by można obronić, stosując choćby minimum prawdopodobieństwa....
a jeśli nie widziałaś
to nie oglądaj - naprawdę szkoda czasu z reszty twojego życia
pozdrawiam

ocenił(a) film na 5
tisoc

Zadalem proste pytanie na które (chyba) przez Twoj bód dvpy, nie jestes w stanie odpowiedziec?

nikone

udzieliłem Ci odpowiedzi aż dwa razy, którą przez Twoj ból dvpy, nie jestes w stanie zrozumieć?

ocenił(a) film na 5
tisoc

Co Ty masz 12 lat? Nie odpowiadaj x_X

nikone

Co Ty masz roczek? Nie odpowiadaj x_X

ocenił(a) film na 5
tisoc

Eh co za matoł z Ciebie, prosiłem o konkretne przykłady a nie dość ze nie podałeś nawet jednego, klepiesz cos tam ogółem to jeszcze jak dzieciaczek z podstawówki, nie łatwiej byłoby po prostu odpowiedzieć?

nikone

matołem jesteś ty
odpowiedziałem ci na początku że film jest pełen niedorzeczności, od gościa który został postrzelony krwawi i przez cały film leje się z przeciwnikami jak gdyby by niby nic, po różne bzdury (sprawdzanie narkotyków, przyjazd żony etc)
zadowolony?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones