PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=739473}
5,1 20 040
ocen
5,1 10 1 20040
2,5 8
ocen krytyków
Robin Hood: Początek
powrót do forum filmu Robin Hood: Początek

...to nie wróżę temu filmowi sukcesu... Wygląda to jak połączenie Maxa Payne'a, Matriksa, Zeszłorocznych Waleriana i Króla Artura razem wziętych, Legend of Zelda, Assasins Creeda, Nocy oczyszczenia (The Purge), Planety Małp, Transformers, filmów Marvela i DC, nowego Tomb Raidera, Rambo, gry Thief, Gry o Tron itd. Będzie koszmar roku 2018 roku i maliny murowane.

ocenił(a) film na 1
MrLuigi5577

I czemu tam do cholery jest koktajl mołotowa, którego wynaleziono dopiero... w czasie II wojny światowej!? Ok, gdyby to było fantasy to bym się nie czepiał (w końcu w takich Dark Soulsach jest podobny wynalazek tylko tam to jest w jakiś sposób uzasadnione, bo fikcyjny świat fantasy i te sprawy), ale w legendzie, dziejącej się w realnej, średniowiecznej Anglii, na której opiera ów film niezupełnie. No i ta współczesna skórzana kurtka z kapturem głównego bohatera i ogólny ubiór (poza rycerzami i strażnikami). Brakowało jeszcze tylko miotaczy ognia, bazook i motocykli (takich, jakie są w World of Warcraft).

MrLuigi5577

Mocne skojarzenie z Assasins Creed ,jak widac po trailerze to jedna wielka efekciarska bajka dla odmóżdżenia,co mnie nie dziwi bo takie produkcje się sprzedają.Do tego w tamtych czasach wszyscy czyści,schludnie ubrani a kobiety z makijażem:),po raz kolejny potwierdza się że najlepszą ekranizacją przygód banity z Sherwood był serial Robin of Sherwood z 1984 roku

MrLuigi5577

Ja nie wytrzymałem nawet do końca traileru... To jest jakaś porażka.

ocenił(a) film na 4
MrLuigi5577

To prawda, że zwiastun przygotowuje na zwykłą nawalankę, niczym w grach komputerowych:)

Ale ja ciągle się łudzę - że może doczekamy się trochę innych relacji szeryfa z Robinem, może będzie trochę podwójnego życia głównego bohatera - zawsze bardzo mi tego brakowało:), tj. tego, że w filmach Robin prawie od razu lądował w lesie Sherwood z rozbójnikami:) - zupełnie jakby nie był normalnym rycerzem i znajomym - moze nawet przyjacielem szeryfa z Nothingham:)

I relacja J.Foxa z Robinem na zasadzie nauczyciel-uczeń - tak jakoś fajnie wyszła w zwiastunie.

I Marion jest bardzo ładna.

Czyli może ten film nie będzie całkowtą porażką:), ale jestem fanką Robin Hooda:).

nan_s

Po 15% na Rotten Tomatoes to bym się nie łudził.

MrLuigi5577

Właśnie wymieniłeś cechy (które są faktem), dzięki którym film będzie world wide hitem. Gawiedź właśnie TAKICH rzeczy chce w filmie i pójdzie stadnie do kin, zobaczysz

MrLuigi5577

Na szczęście jest Robin Of Sherwood (serial) i do niego wracam. Dla mnie to jedyny Robin Hood.

orkosky

E tam.. Jest jeszcze Robin Hood: Faceci w rajtuzach

MrLuigi5577

"Wygląda to jak połączenie Maxa Payne'a, Matriksa, Zeszłorocznych Waleriana i Króla Artura razem wziętych, Legend of Zelda, Assasins Creeda, Nocy oczyszczenia (The Purge), Planety Małp, Transformers, filmów Marvela i DC, nowego Tomb Raidera, Rambo, gry Thief, Gry o Tron itd. Będzie koszmar roku 2018 roku i maliny murowane."

To jest zdecydowanie najgłupszy komentarz jaki w życiu widziałem...a widziałem już wiele. Idąc tym tokiem myślenia "Apocalypto" to połączenie "Nic śmiesznego", "Miasteczka Twin Peaks" i "Rumcajsa", bo we wszystkich był las.

ocenił(a) film na 3
Cierpliwy_filmweb

Niestety nie masz racji. Tutaj cała scena była odegrana tak samo jak w innych filmach na zasadzie kopiuj-wklej.

ocenił(a) film na 3
MrLuigi5577

Chyba byś się zdziwił (albo i nie) jak bardzo trafnie opisałeś ten film. Jestem na świeżo po seansie. W zasadzie ten film sam nie wie czym chce być. Zlepek wielu filmów ja dostrzegłem takie jak: Matrix, Kompania Braci (lub dowolny inny film wojenny), Szybcy i Wściekli, Ocean's eleven (SERIO!), Star Wars i wiele wiele innych niedorzecznych, niepasujących do historii scen, które były żywcem wzięte z innych pozycji filmowych jedynie nakręconych w średniowiecznych strojach. Tak jak, nie będzie to spojler, pościg na powozach konnych. Ok, wiele takich pościgów w różnych filmach jest, ale rozbijanie ciężkich drewnianych drzwi rozpędzonymi dwoma końmi to trochę przesada. Przecież normalnie koń boi się kałuży a nie wbija się na pełnej ze łba w drzwi. Nie czepiłbym się gdyby nie fakt, że dialogi były kiepskie, gra aktorska średnia i brakowało ogólno pojętych emocji, czyli najważniejszego czynnika.

MrLuigi5577

Ludzie weźcie zróbcie coś z tym łączeniem, to się do czytania nie nadaje normalnie, a tu rozmowa o tym i to szczegółowa, no i jeszcze te mdłe wyliczanki..

MrLuigi5577

Raczej Matrixa, assasins creed i nie wiem... tę zowej armii, walczacej o prawa psycholi.

A wszystko to taki PIS

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones