Demi Lovato

Demetria Devonne Lovato

7,4
2 036 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Demi Lovato

:)

użytkownik usunięty

Zastanawiam się ile ton makijażu ma na swojej twarzy, a wy?

muszę cię zasmucić , ale akurat ona ma mało. xd proszę oto link do zdjęcia bez make-up'u sam oceń czy jest duża różnica pomiędzy tym , a tym w makijażu. ; )
http://gwiazdunie.pl/wp-content/uploads/2011/11/demi-lovato-rude-wlosy1.jpg

użytkownik usunięty
GunInHand

A skad masz pewnosc ze makijazu na tym zdjeciu nie ma? poza tym slaba jakosc w slabym swietle, na takich zdjechach to gowno ocenisz

mam 100% pewność , że makijażu na tym zdjęciu nie ma. to młoda dziewczyna i nie potrzeba jej góry makijażu , żeby wyglądać ładnie.

użytkownik usunięty
GunInHand

No dobra, ja mam zupełnie inny ideał piękna, nie będę sie z tobą klocic skoro dla ciebie jest ladna...

chodziło mi ogółem , że za brzydką ją uważać nie można.

użytkownik usunięty
GunInHand

dla mnie akurat to jest brzydka :) ale kazdy ma swoj gust

użytkownik usunięty

Ktoś ma zbyt wysokie mniemanie o sobie? :]
Patrząc obiektywnie to makijaż dużo jej daje, ale jakiej kobiecie nie? I tak jest bardzo ładną dziewczyną. I trzeba być totalnym chamem i prostakiem żeby po tym wszystkim co przeszła dalej pisać, że jest brzydka czy gruba. Ale tak to jest jak się jest ignorantem, dla którego liczy się tylko wygląd. Może Jaśnie Pan otworzy oczy.

użytkownik usunięty

Jestem ignorantką i nie obchodzi mnie co przeszła bo nie interesuje mnie zycie gwiazd :) Nawet nie wiem co takiego przeszła i nie palę się do tego żeby się dowiedzieć, jest miliard więcej ludzi, którzy na pewno cierpią na coś gorszego.

użytkownik usunięty

Przepraszam za pomyłkę. No to wszystko jasne, taka mentalność kobiet w Polsce:) Gratuluję postawy.

użytkownik usunięty

jakiej postawy, ze nie sledze szmatlawcow i plotek? A tak poza tym, mam prawo do swojego zdania, nie uwazam siebie za lepszą, tylko stwierdzilam, ze mi sie nie podoba. Wolę nordycki typ urody..

użytkownik usunięty

Doskonale wiesz jakiej postawy. Jeśli ktoś wytyka komuś wady w wyglądzie to tak, albo uważa siebie za lepszego, albo zwyczajnie zazdrości:) Ja nie śledzę szmatławców i plotek tylko sprawdzone źródła. Nie wiem czy wiesz, ale coś takiego istnieje.
Dyskusja o tym ile ton makijażu ma Demi była arcyciekawa, pozdrawiam.

użytkownik usunięty

dziekuje za pogawedke :)
tez pozdrawiam

skoro cie nieinteresuje życie gwiazd to dlaczego tu jestes?

użytkownik usunięty
ania_1121

filmweb to baza filmowa a nie pudelek.pl

No to w takim razie co cię obchodzi jej makijaż???

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones