Demi Lovato

Demetria Devonne Lovato

7,4
2 036 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Demi Lovato

Za 2 tygodnie wyjdzie czwarty album Demi, który nazwała po prostu "Demi". :D Jej pierwszy singiel
(Heart Attack) przyniósł jej wielki sukces (31 mln). Pokonała swoją koleżankę z Disneya Selenę Gomez, której najnowsza piosenka 'come& get it'
niezbyt się sprzedaje (13 mln wyswietleń)...

Pozdrowienia dla wszystkich, którzy nie traktują ją jako byłą gwiazdką Disneya, ale kogoś, kto
naprawdę ma wspaniały głos i inspiruje młodych ludzi. Ciao! <3

Smietanaa3

Beka, bo własnie słucham Heart Attack :P
Pomimo, że na codzień słucham rapu i r&b to ta piosenka tak wpadła mi w ucho, że słucham dość często... :)
Kiedyś moja siostra oglądała Camp Rock i wtedy zobaczyłam, że gra tam Demi. Później przypomniało mi sie, że to dziewczyna która gra tą słoneczną Sonny czy jak jej tam... Przyznam, że nie sądziłam, że tak dobrze jej pójdzie. Pomimo, że nie śledziłam szczególnie przebiegu jej kariery to można było dużo przeczytać o jej problemach itd, ale dziewczyna dała radę i to cieszy :)
Z tego co czytam choćby w komentarzach na YT to jej choroba czy nawyk i późniejsze zwalczenie tego pomogło wielu nastolatkom, także fajnie, że Demi nie wstydziła się o tym mówić. Co do Disnaya, to myślę, że to kwestia czasu, żeby ludzie przestali ją kojarzyć jak gwiazdkę tej stacji. Płytę nagrała spoko, dobre teksty, muzyka jak po mnie widać potrafi wciągnąć kogoś kto na codzień nawet nie pomyśłaby, że będzie słuchac Demi Lovato, także idzie w dobrym kierunku :) Głos ma świetny! Podobno 4 oktawy, także wow! :) No, ale muzyka muzyka, ale ja tę dziewczyne uwielbiam jako osobę. To znaczy nie znam prywatnie, ale uwielbiam jej pozytywną postawę. Oglądałam X Factora gdzie jest jedną z jurorek i jej teksty nie raz powalają na kolana, jak dokucza Simonowi to już w ogole beka :D Ogólnie fajna, ładna dziewczyna! Tylko sukcesów życzyć no i oby wytrwała bez nałogów. Pozostaje tylko miec nadzieje, że otaczają ją właściwi ludzie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones