Demi Lovato

Demetria Devonne Lovato

7,4
2 036 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Demi Lovato

Wiecie co różni Demi od innych "gwiazdek Disneya" ? Demi potrafi śpiewać, na żywo. Do tego
zaczyna śpiewać poważne kawałki, które o czymś mówią. Mam do Niej wielki szacunek,
dziewczyna przeszła swoje, miała swoje słabości...wyszła z tego i to w jakim stylu.
I mam gdzieś antyfanów, taka jest prawda.

Damx123

Zgadzam się w 100%. :)

Damx123

Nie żywię do nikogo szacunku z koncernu Disney Channel. Z wyjątkiem właśnie Lovato.

ciotkaEliza

a ja ta m uwielbiam aguilerę, spears, timberlake'a (oczywiście jako wokalistów, bo jako osoby są tragiczni)

a demi jest pierwszą która ma i głos, i przeżyła wiele w życiu, ale się podniosła i jest wzorem do naśladowania dla ludzi z naszego pokolenia

tolerancja91

Akurat jestem fanką Christiny, ale ona grała w disneyu wieki temu- wtedy nie był jeszcze aż tak zeszmacony. Tak samo Justin i Britney, chociaż za nimi średnio przepadam.

tolerancja91

Justin jest tragiczny? Zajebisty koleś! Fantastyczny piosenkarz, producent, tancerz i dobry aktor...
No, dobra. Teamt o Demi także co do niej to się zdgadzam :)

agg16

ja tam tylko go cenię za muzyczne osiągnięcia, ale nie wiem, w którym filmie wg ciebie "zajebiście" zagrał, bo jak dotąd takiego nie widziałam - a jako osoby prywatne to pustaki nic soba nierepreentujące zniszczeni przez kasę i dragi

tolerancja91

Nie napisałam, że zajebiście zagrał tylko, że moim zdaniem jest zajebisty. Jako aktor uważam, że jest całkiem dobry. Ma na swoim końcie kilka fajnych rół, choćby w filmie Alpha Dog czy The Open Road... Co do osobowości to nie wiem co masz na myśli mówiąc pustaki bo jako o osobie publiczniej słyszy sie o nim same dobre rzeczy. Mimo tak dużej popularnosci sodówa nie udarzyła mu do głosy nigdy. Udziela się charytatywanie, wspiera młodych wokalistów czy zespoły. Prowadzi normalne życie, ożenił się... naprawdę nie wiem co w tym pustackiego. Demi Lovato szanujesz za to, ze udało jej się tyle przejść, a przecież też brała dragi... ja nigdy nie słyszałam, żeby Justin miał z nimi problemy. No, ale spoko. Każdy ma własne zdanie. Szkoda tylko, że twoje nie jest poparte żadnymi argumentami ;]

tolerancja91

Aguilera i Timberlake są spoko nie wiem co do nich masz. A z wszystkich gwiazdek disneya ona jest jedyną która ma naprawdę TALENT.

Damx123

Fakt jak słucham jej piosenek to aż mam ciarki czasami no i jest Śliczna a stylizacje w X FACTOR to już magia zakochałem się!

Damx123

Aha

Damx123

nie uwazam zeby byla dobra aktorka, ale slyszalam ost jej piosenke heart attack i jestem pod wrazeniem mocnego glosu, niech idzie w strone muzyki

Damx123

Dokładnie!!!

Damx123

Jako gwiazdke disneya nie lubie jej, ale jako piosenkarka ma naprawdę niesamowity głos i co jak co, ale śpiewac dzieczyna potrafi i pod tym wzgledem mam do niej szacunek. Oprócz tego jest sliczna i naprawde polubiłam ją po obejrzeniu dokumentu Stay strong, gdzie opowiada, jak było i jest jej ciezko z chorobami, ale daje sobie rade ;) Propsy dla niej za siłe

Damx123

nie podziwia się alkoholiczek i narkomanek bo po ch sięgała po kokaine i mete skoro potem musieli ją ratować na ostrym dyżurze?co mają ludzie w głowie biorą takie shit?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones