Eduardo Yáñez

7,0
251 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Eduardo Yáñez

Mimo iż niektórzy uważają go za brzydkiego (kompletnie tego nie rozumiem) dla mnie jest przystojny i utalentowany. Ponadto nigdy nie dawałabym mu 52 lat. Widziałam z nim DA i CS i wspaniale zagrał w obu telkach. Dla mnie jest najlepszym Juanem del Diablo pod słońcem i nie wyobrażam sobie innego aktora w tej roli (nie umniejszając Eduardo Palomo do którego nic nie mam, ale po zobaczeniu obu panów w tej samej roli stwierdzam, że Palomo wypadł gorzej od Yaneza) :)

Maddie_filmweb

Mam dokładnie takie samo zdanie...

Maddie_filmweb

Widać że jest wybredny i przyjmuje tylko główne role

użytkownik usunięty
Maddie_filmweb

Dla mnie jest on cholernie brzydki, z tego powodu wydawało mi się, że nie zdzierżę go w AV, jednak już od pierwszej sekundy jego gry w tej telenoweli, szczerze go pokochałam, ale nie bynajmniej za urodę, ale za jakieś takie przyciąganie widza do siebie sympatycznością, ciepłem, otwartością... nie wiem jak to określić, po prostu jego gra jest bez zarzutu, ponadto po prostu aż miło się go ogląda w Prawdziwym uczuciu, bardzo sympatyczny aktor, ale jego brzydota jest tam względna na tyle, że nawet poniekąd nie dziwię się Ci i innym, że się wam podoba, coś w sobie ma (dla mnie to jednak za mało, jeśli chodzi o wygląd). No, ale nie wygląd czyni człowieka..... Za grę 9/10, ale nie ocenię go, mam w zwyczaju, że oceniam tylko aktorów, których widziałam lub zamierzam obejrzeć znaczną część filmografii.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones