Jamie Foxx

Eric Marlon Bishop

7,9
43 203 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jamie Foxx

Nie lubie go.Jest irytujący.Na tle innych czarnoskorych gwiazdorow jege gra wypada mało przekonywująco.Podobał mi sie tylko w pokerzystach.

tony0

http://ray.filmweb.pl/

tony0

W pełni potwierdzam Twoje słowa. Wg mnie też jest irytujący. Nie wiem czemu ale tak na mnie działa. Poza tym w porównaniu np. Denzela Washingtona lub Samuela L. Jacksona wypada jak "maluch" przy Mercedesie.

Piotrulek23

Oglądając "Zakładnika" miałem wrażenie ze uciekł z planu jakies komedii Eddie'go Murphy'ego...

użytkownik usunięty
tony0

sam jestes baranie cienki, koles jest jednym z najlepszych czarnych aktorow w historii kina, widac malo ogladales, polecam film Ray, poprostu rzeznik, pozatym jest laureatem oskara i wielu nagrod, swietny aktor, swietna mimika twarzy oraz charyzma, przestan wiec pitolic pierdy takie

"Ray"

I tu jego lista zasług się kończy. Do najlepszych czarnych aktorów ma przed sobą jeszcze dłuuuuuuuuuuuuuuuuugą drogę bez końca.

użytkownik usunięty
killacam

sam masz dluga droge ale do rozumu, on ma mase genialnych rol, jest w 10 najlepiej platnych aktorow czarnych w usa, to o czyms swiadczy, oto jego filmy ktore sa swietnie zagrane:

Ray
Jarhead,
The Kingdom,
Collateral,
Odkupienie - mega rola
Ali,
Męska gra,

Malo ci??????????????
Widac malo ogladasz koles

i tu kolega wysunal piekna liste filmow ktora daje dowod na to ze ten aktor wspaniale dobiera sobie role i zaden, powtarzam ZADEN film z nim nie okazal sie kiczem, nie mozna go porownywac do denzela gdyz to jest gwiazda mlodsza ale takze wiedzaca czego chce, a co do samuela to i moze on mial kiedys klase, ale sam zchrzanil sobie ja takimi filmami jak chocby jumper i groteskowe wrecz weze w samolocie.

Gratuluję. Nie ma to jak umiejętność przedstawiania swojej opinii bez obrażania innych. To jest chyba właśnie twoja długa droga, bo daleko ci do tego.
Co do meritum - "Ray" to pełna lista filmów, w których zagrał dobrze. W miarę dobrze. Na pewno nie zachwycająco. Reszta filmów to popis drętwoty, sztuczności i braku pomysłu na rolę.

killacam

Brawoooo!!! Zgadzam się z Tobą w całej rozciągłości

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones