Jamie Foxx

Eric Marlon Bishop

7,9
43 219 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jamie Foxx

Beznadziejny, pomimo swoich kiepskich umiejętności jest zarozumiały i wyśmiewa się z innych gwiazd...jak na moje to niech sobie wyje w "gold digger" ale w filmach niech nie gra!!!

toma_5

podaj mi choc jeden konkretny film w jakim on zle zagral!? smiem twierdzic ze twoja ocena jest bezpodstawna, gdyz ten aktor tak samo dobiera sobie zgrabnie role tak jak denzel washington, i jak dotad zaden film z nim nie okazal sie kiczem. A byc moze kieruje toba rasizm?

Nozix

Po pierwsze rasistą nie jestem (fuck, wystarczy nie lubic jednego afroamerykanina i już rasizm - whatever ;D ) chcesz przykładu no to jako zapewne fan Foxxa widziałeś miami vice?? przyznaj że film beznadzieja a gra Foxxa za dużo nie wniosła, każdy znany aktor zapewne zasługuje na fana ale no nie porównuj go z Denzelem bo to wielka pomyłka a skoro Jamie tak dobrze jak Denzel dobiera rolę to nieszczęsne miami vice??!! Oj chyba nie przeczytał scenariusza, tytuł sławny tak jak i reżyser, budżet duży i mamy Foxxa w obsadzie

Inne beznadzieje z nim to np Niewidzialny i Jarhead

toma_5

co do miami vice sie z toba zgadzam ten film to jeden wielki niewypal, serial byl genialny, niewidzialny tez nic soba nie wniosl, jarhed byl nawet dobrym filmem, ale musze zaznaczyc ze porazki tych filmow nie wynikaja z gry foxxa (choc to fakt w miami zagral sztucznie), moim zdaniem w filmach gra swietnie, zwlaszcza jak dostaje glowne role (ray, odkupienie)

toma_5

Przed napisaniem tej durnej wypowiedzi trzeba było obejrzeć film 'Ray'

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones