Jamie Foxx

Eric Marlon Bishop

7,9
43 219 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jamie Foxx

Geniusz

użytkownik usunięty

10/10 za Django i to jedyny czarnoskóry mężczyzna który jest w moim mniemaniu przystojny :D

Czy po tym komentarzu można poniekąd wywnioskować iż jesteś rasistką?

stridajin

Może po prostu nie podobają jej sie murzyni.

użytkownik usunięty
stridajin

Rasizmowi jestem przeciwna po prostu jestem fanką raczej europejskiej urody

użytkownik usunięty

Teraz popatrzysz na murzyna i jesteś rasistką... Jak on w ogóle śmiał wywnioskować coś takiego z Twojego wpisu? Sam nie przepadam za murzynkami, po prostu mają inny typ urody i nie widzę w tym nic złego. Ta "poprawność polityczna" mnie śmieszy.

W każdej rasie znajdą się osoby brzydsze i ładniejsze, taki podział jest śmieszny :D

deadrys

Ty jesteś śmieszny. Czyli uważasz, że dana osoba nie może gustować np. w blondynkach ? Nie twierdząc, że wszystkie brunetki są brzydkie tylko mając szczególny pociąg do blondynek i nie zawracając sobie głowy czarnowłosymi. Na pewno byś mi przyznał rację, że tak może być. Natomiast jak ktoś już napisze, że lubuje się w białych kobietach a czarne mu się nie podobają ( co nie znaczy, że ładnych murzynek w ogóle nie ma!) to już jest be?!

CzlowiekOdrzywka

Podział na blondynki i brunetki jest chyba jeszcze głupszy. Zwłaszcza w czasach, gdy tak łatwo się przefarbować. Ale spoko, nikt ci nie broni czuć "pociągu do blondynek", nawet tych brzydkich :)

stridajin

Po twoim komentarzu można poniekąd wywnioskować, że jesteś idiotą :)

CzlowiekOdrzywka

Przemilczę to i nie wdam się w kłótnię z Tobą...

Geniusz również za Ray i nie tylko! :)

dziewczyno.... tupaca nie widziałaś? :D też nie jestem fanką czarnoskorej urody ale tych dwóch... mniam :3

użytkownik usunięty
Cuala_

Tupaca widziałam i mnie nie zajarał niestety :D

no weeeeź, ma wyjątkowo szlachetne rysy :((

Cuala_

NO takie aryjskie.

Witam , za role w filmie RAY oscar to malo , nie tylko swietnie zagral ale jeszcze potrafil grać na pianinie . Malo który polski aktor gra . pomijając Maćka Stuchra , Zamachowskiego i dalej mam zaniki.....Pozdro

Mam podobnie, też nie jestem fanką czarnoskórych (mówię o wyglądzie), ale jako mój wyjątek... T.I. :)

w pełni się z Tobą zgadzam ;) utalentowany i przystojny. a na dodatek śpiewa - i to jak ! ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones