Jamie Foxx

Eric Marlon Bishop

7,9
43 070 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jamie Foxx

Który z nich jest wg Was lepszy? Którego bardziej cenicie? I dlaczego?

Betronn

Mimo całej sympatii do Willa, aktorsko to Jamie przerasta go o głowę

JamesRybson

Kurde ja nie mogę się zdecydować:)

JamesRybson

Żartujesz, prawda? Porównywać Foxxa do Smitha to jak porównywać trabanta do Rolls Roycea.

Betronn

Foxx to tragedia, Will pomimo wielu kiczowatych ról, przynajmniej jest charyzmatyczny. Obaj jednakowoż mogą Samuelowi żreć z d*py co najwyżej.

Hnyszard

A Denzel? A Eddy? Foxxa trochę mniej lubię ale grać tez potrafi

Betronn

Chyba jednak Will Smith,ale moim zdaniem najlepszym czarnoskórym aktorem jest Denzel Washington.

Wojtas998

A Samuel LJ? :)

Wojtas998

A Morgan Freeman?????

Betronn

Obaj są beznadziejni. Smith od ponad 2 dekad. Foxx to z kolei jeden z największych przegrywów dekady 2011-20. Jakim cudem po tylu świetnych rolach aż tak się stoczył?? Nawet w 'Django' był tylko tłem dla Waltza i reszty aktorów drugoplanowych.
Jego propozycja na dziś - jakieś gówno of Netfliksa. Szkoda gadać...

użytkownik usunięty
Grifter

W "Zakładniku" zagrał rewelacyjnie.

To był rok 2004. To były Czasy 'Aliego', "Raya" i "Dreamgirls", gdzie koleś szczytował w każdej roli. Po roku 2010 była tragedia - idiotyczne komedyjki, tragiczny akcyjniak, żałosny Pajunk. Tylko 'Django' był dobrym filmem z jego dobrą rolą tamtymi czasy. I ostatnią rolą, której można przyklasnąć.

Oczywiście

Grifter

? Nie głupio Ci trochę tak się podniecać tak blahą sprawą? Beznadziejni? To kto jest w takim razie "nadziejny"... więcej luzu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones