Jamie Foxx

Eric Marlon Bishop

7,9
43 219 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jamie Foxx

Ten człowiek stworzył genialną kreację w filmie Ray, dostał Oscara i Złotego globa, a ma zaledwie 3 komentarze?? A niektóre sztuczne lalki typu Jenni Lopez czy też "handsome men" jak Hosh Hartnett, Ben Affleck i inni mają po kilkadziesiąt wpisów... Ech ludzie. Co się dzieje...

wermac

wermac a po co pisac ze jest geniuszem skoro to samo z siebie wynika ? :)

wermac

To się dzieje że jest popyt na buraczaną,sztuczną tandetę.Ludzie(?)wolą oglądać filmy z Bitney Spears niż z np.Robertem de Niro który nie jest dla nich wartościowym aktorem.Teraz te pieprzone buraczane łby wolą oglądać przereklamowane kolorowe amerykańskie komedyjki o studentcikach i ich miłostkach oraz płytkich problemach innych palantów.....po prostu brak mi słów POZDRO.

wermac

swiatem rzadzi pieniadz i tak juz zostanie. co sie dobrze sprzedaje i jest popularne jest na pierwszym miejscu, a nie co jest najlepsze. komercja zjada wszystko po kolei

użytkownik usunięty
wermac

wermac - a co mówić na to, ze Scorsese i Coppola mają po 10 komentarzy? To się dopiero w głowie nie mieści! To jest już po prstu wszechobecny zachwut gównem i kiczem.
Pozdrawiam, Anonim.

Natchniony komentarzem pana Anonima postanowiłem wystawiać po kolei opinie tym moim najukochańszym. :) Jak na razie jest pan de Niro i pan Scorsese. W planach jeszcze kilkunastu... :)

STOP "buraczanym" grajkom!

Pozdrawiam :)

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Takie "inteligentne" wypowiedzi, jak twoja zazwyczaj są bez podpisu, jesteś żałosny, więcej nie piszę, bo szkoda czasu na takiego palanta.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Musisz być słabą psychicznie sierotą, skoro tak łatwo cię sprowokować do pokazania swego debilstwa, a poza tym boisz się podpisać?

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

A ciekawe gdzie twój obrazeczek? Pewnie masz poważne kompleksy skoro wyżywasz się na innych, skoro to według ciebie jest coś dla impotentów, to pewnie masz o impotencji jakieś pojęcie. Nie będę się nawet zastanawiała skąd.

użytkownik usunięty
Veda12

tak tak idz sobie na imdb tam ci będzie lepiej :P to pewnie przezemnie ???:D

Nie, twoja impotencja mnie nie odstraszyła, właściwie to ci współczuję(to żart oczywiście), po prostu na filmwebie napisałam już to, co chciałam, teraz chcę pokomentować filmy po angielsku wierząc, że moje komentarze będą czytali inteligentni ludzie. A jeśli chodzi o tą inteligencję, to jej brak na razie zarzucam rzeczywiście tylko tobie:-D

użytkownik usunięty
Veda12

eeee czy ja napisałem gdzieś że jestem impotentem ????? a tak w ogóle to troche mi się nudziło i musialem wyładować się odstresować sie ........

Nie, ja napisałam. Wiesz, mi też się nudziło, ale nie bardzo wiem o co ci teraz chodzi.

pan/i anonim jest wieeelkim kozakiem, nawet nie potrafi sam wymyslic bluzgow, tylko musi korzystac z www.bluzgacz.abc.pl

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Wow, co za poziom! prawdziwy znawca kina! jestem pod ogromnym wrażeniem panie anonimie;) spadaj z powrotem na drzewo, z którego zszedłeś.

Annash

nasz anonimowy kolega ma jak widac bardzo szerokie slownictwo, jak rowniez wyjatkowy dar przekonywania ludzi do siebie...
to jest k...a zalosne takich ludzi to powinni zamykac. a skoro przyznal sie do uzywania bluzgatora to juz w ogole szkoda slow. nawet bluzgow sam wymyslac nie potrafi...

kabat

Ciekawe co na to wszystko Jamie Foxx...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones