Jamie Foxx

Eric Marlon Bishop

7,9
43 143 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jamie Foxx

Osobiście go nie lubię i jak dla mnie gra mocno przeciętnie, Do Denzela się nawet nie umywa, i tyle w temacie....

bayer1330

A oglądałeś "Ray" mądralo ?

Daro1996

Mądralo... wypowiadam się na podstawie tego co oglądałem a jak Ci nie pasuje wpis to zawsze możesz go podać do "moda", ja swoje zdanie wyraziłem.

bayer1330

Hah to powiedz mi dlaczego negujesz to, że na Oscara zasłużył, skoro nie oglądałeś filmu za który go dostał???

Corristo233

widzę, że czytanie przychodzi Ci z trudem, ale nich i tak będzie.... wyraźnie napisałem ze swoją wypowiedz opieram na tym co z NIM oglądałem ....

bayer1330

Tu właśnie tobie przychodzi z trudem. ;/
Zatytułowałeś temat "Zdobywca Oscara???", oraz mówisz, że wg Ciebie, w filmach które z nim oglądałeś. Wyrażasz swoje zdziwienie tym, że go dostał, nie oglądając filmu, za który go dostał, na podstawie innych filmów, w których brał udział.
Problem w tym, że to właśnie ty nie rozumiesz, jaki nadajesz sens swojej wypowiedzi.

Corristo233

dokładnie, Oscary są przyznawane za konkretne filmy a nie za całokształt. A Foxx w "Rayu" wymiata.

qba_26

Za całokształt również je przyznają :)

Hadrian1988

a to przepraszam, nie wiedziałem :)
ale nie zmienia to faktu, że JF chociaż w Rayu sobie zasłużył to za całokształt Oscara raczej nie dostanie ;)

qba_26

Ostatnio widziałem go w "Django" i niestety ale koledzy (Waltz, DiCaprio ) zostawili go mocno w tyle. Nie uważam jednak ,że jest to mało zdolny aktor po prostu nie jest wybitny w skali światowej jeśli można to tak ując. Muszę się zgodzić z jednym z przedmówców co do tego iż Washington ma do zaoferowania o wiele więcej przy kreowaniu postaci. Foxx to dobry aktor i tyle :)

bayer1330

Lubisz robić z siebie debila? Dostal Oscara za Raya, a nie za całoksztalt.

bayer1330

w filmie "Ray", za którego właśnie dostał Oscara, był genialny i zagrał niezwykle przekonująco, świetnie naśladując zachowanie Raya Charlesa. Obejrzyj ten film, a nie na p

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
bayer1330

zasłużył na Oscara

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones