Jamie Foxx

Eric Marlon Bishop

7,9
43 141 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jamie Foxx

po tym jak zgaral raya musze przyznac ze jest w moim top czarnych aktorow.
poleccie jakies filmy na poziomie z tym typem,widzialem zakladnika,raya i meska gre co dalej?

aew4334555

dalej do kina na Django miszczu

Sparow5

no taki mam plan!;D widziales cos jeszcze godnego uwagi z foxxem?

aew4334555

Zajebiste kino się szykuje. Ja miałem plan aby pójść na 7 psychopatów, ale widocznie uznali, ze coś pokroju Dino czy Renifer nico jest lepsze i nie grali debile. Z Foxxem oprócz Zakładnika ( jedna z lepszych sensacji w przeciągu kilku lat, nawet temat zalozylem, bo jest ciekaw czy coś lepszego powstało) to widziałem zanim odejdą wody, kolejna taka głupawa amerykańska komedyjka, w sumie lubię takie coś na odmóżdżenie, ale to mimo ze nieśmieszne to nudne jak cholere było, a Foxxa jakos nie pamiętam zbytnio. Nie widziałem, ale zamierzam w czasie zobacz film Manna "Ali" (biografia największego boksera to musi być coś) no i Dreamgirls, chociaż to film muzyczny a do takich niezbyt mnie ciągnie.

aew4334555

Zakładnik, to też dobry film z jego udziałem w roli głównej.

aew4334555

Ja dodam Soliste gra chorego na schizofrenie, gra porównywalna do tego co zrobił z Rayem Charlsem

bastek300

o! dzieki zaraz obadam

użytkownik usunięty
aew4334555

Prawo zemsty zobacz jak nie widziałeś . Kozak film !!!

zaraz obadam

bastek300

film tragiczny.. mimo RD jr ii foxxa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones