PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=109599}

Spawn

8,0 1 341
ocen
8,0 10 1 1341
Spawn
powrót do forum serialu Spawn

mogłby ktoś podać link z ktorego mozna sciągnąć serial..albo coś xD spawn to jedna z moich ulubionych postaci komixowych

ocenił(a) serial na 9
xardos4

No to skoro taka ulubiona postac to może kup orginał? Już od dawna jest do kupienia w polsce box z wszystkimi trzema sezonami plus dysk z dodatkami razme 4 DVD.

ocenił(a) serial na 8
Lupus_6

nigdzie nie sciagniesz tego serialu w polskiej wersji!! Ja kupilem sobie orginal , ma polskie napisy! Jestem bardzo zadowolony ;)

ocenił(a) serial na 10
michael_84

Ja również sobie kupiłem. Serial jest świetny i naprawdę mocny. Migiem do sklepu:P

ocenił(a) serial na 8
Lupus_6

Niestety, już nie można zdobyć :(. Szkoda, bo angielski w tym serialu może być barierą nie do przeskoczenia dla tych, którzy słabiej go znają. Ja sam mam wiele trudności ze zrozumieniem tego co mówią (zwłaszcza Violatora), a wcale aż TAK słaby nie jestem z angola. No nic, pozostaje polować na używki na allegro;p

xardos4

http://www.mininova.org/tor/2480354
podzielony jest na 6 części, napisy znajdziesz na napi-projekt, niestety tylko do pierwszej części.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones