Jamie Foxx

Eric Marlon Bishop

7,9
43 147 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jamie Foxx

Podczas antybiałego, rasistowskiego wydarzenia zdarzyła się kolejna okropna wypowiedź ze strony Jamie Foxx'a. Jago artysta roku podczas swego przemuwienia używa rasistowskiego komentarza "Czarni ludzie są najbardziej utalentowani" przy którym dostaje oklaski i aprobatę od kolorowych rasistów.

http://newsbusters.org/blogs/noel-sheppard/2013/02/08/jamie-foxx-black-people-ar e-most-talented-people-world#ixzz2KMA1FrFv

Robaczek_12

Dziecko jakiego głosu?

Robaczek_12

No jasne, bo Bon Scott, Steven Tyler, Axl Rose, Chris Cornell, Ozzy Osbourne, Kurt Cobain, James Hetfield, a co najwazniejsze Freddy Mercury - byli czarni, nie?

Mathias_13cool

Chodzi o to, że czarni mają taki niepowtarzalny głos u nas to są wyjątki a u nich co drugi to śpiewa co niedziela w kościele.

Robaczek_12

Mozliwe, ze procent utalentowanych czarnych jest wiekszy, niz w przypadku bialych.
Ale nie zapominaj, ze jest cala masa bialych z niepowtarzalnym wokalem.

Mathias_13cool

Tak, nie zapominam o białych, ale czarni mimo wszystko mają głos jakich biały posiadać nie będzie.

Robaczek_12

Natomiast: biali maja glos jaki czarni posiadac nie beda, wiec - ex aequo

Mathias_13cool

Właśnie czarni umieją posiadać głos białych np Michael Jackson, albo chociażby jeden z ostatnich piosenkarzy Pharrell Williams...czyli taki głosik do śpiewania piosenek rozrywkowych

Robaczek_12

W dobrym kierunku idziesz - na pewno nie zasugerowales sie moim avatarem :D
Tutaj masz bialego z jak Ty to nazwales - ''czarnym glosem'' http://www.youtube.com/watch?v=k5Cgx0Qr8w8
Wierz mi takich ludzi jest mnostwo.
Polecilbym ci, zebys obczail genialnego Bruno Marsa, ale jest on miedzy ''czarnym a bialym'', wiec nie za dobry przyklad.
Ale co tam... http://www.youtube.com/watch?v=PKQzycsGUwE

Mathias_13cool

Nie, nie zasugerowałam się Twoim avatarem heh :)
Ma coś z czarnego głosu, ale to nie jest to co mają czarni.
Znam tego Bruno Marsa ale żeby on miał jakiś oryginalny głos? tysiące ludzi tak śpiewa.
Czarne głosy można usłyszeć słuchając starych muzyków jazzowych, soulowych - o to mi właśnie chodzi.

Robaczek_12

Dobra, widze, ze uparcie trzymasz sie swego - nie przekonam Cie :D
Jazz i Soul to muzyka czarnych, wiec nic dziwnego, ze kroluja w tej sferze.
Natomiast sprawdz jak sie sprawy maja w przypadku rocka czy metalu
Ani Klaus Meine, ani Bruce Dickinson czarni nie sa.
A co sie ma do Bruno Mars to nie chodzi o nietypowosc jego glosu, tylko o to iloma on glosami operuje.
Facet, ktory jest w stanie nasladowac glosy wszelkiej masci artystow.
A podasz mi czarny odpowiednik Marilyna Mansona?

Mathias_13cool

Tak jak pisałam wcześniej - czarni mają niepowtarzalny czarny głos, którego biały mieć nie będzie.
U nich prawie każdy czarny umie śpiewać nie to co w naszej, białej rasie.

Tutaj masz kilka zespołów metalowych, gdzie wokaliści są czarni:
https://www.youtube.com/watch?v=9-rIHFbOSDQ
https://www.youtube.com/watch?v=aGS8vvQKg14&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=wXrrvbuQJhY
https://www.youtube.com/watch?v=2-Ptou_8FYk

Robaczek_12

A tutaj masz z kolei artystow bialego Soul'u
http://pl.wikipedia.org/wiki/Bia%C5%82y_soulhttp://pl.wikipedia.org/wiki/Bia%C5% 82y_soul

Mozemy tak bez konca...
Nie wiem skad masz takie pojecie, ze prawie kazdy czarny potrafi spiewac, chyba zostalas troche zblazowana przez kanaly typu MTV, gdzie na kazdym kroku promuja sie czarnych artystow (gdzie jak na ironie losu, co drugi nie ma za grosz talentu).
Ja bym poszedl w innym kierunku, mianowicie <na ten przyklad> w Ameryce maja wiekszy procent utalentowanych ludzi (mowie tylko o sferach wokalnych) i dlatego masz bledne wrazenie, ze czarnoskorzy sa ''wybrancami''.

Mathias_13cool

Haha, oj nie takich stacji jak MTV to ja nie oglądam, nawet takiego nie mam, ale widzę że Ty mimo że go nie oglądasz zorientowany jesteś doskonale ;d
Nie mam żadnego błędnego wrażenia...czarni po prostu rodzą się z silnym, mocnym głosem - ORYGINALNYM oczywiście są czarni którzy śpiewają w podobie do białych i na odwrót,, ale głos czarnych jest jedyny w swoim rodzaju i pasuje do ich rasy...tak samo jak czarni specjalizują się w biegach czy koszykówce.

Robaczek_12

Nigdzie nie napisalem, ze nie ogladam MTV, wiec prosilbym, abys czytala uwazniej.
Dodam jeszcze jako ciekawostke, ze nie musze sluchac Biebera, aby miec pojecie, ze taki ''ktos'' istnieje - to a propos ogladania (czy tam sluchania) przez mnie MTV.
Ok, dla Ciebie jest oryginalny, dla mnie nie - nie ma sensu walkowania tego, bo jestes zbyt bardzo zaslepiona i nie przyjmujesz zadnych kontrargumentow. Zarowno rasy biale, czarne, zolte czy niebieskie - dysponuja wszelakimi prekursorami roznych nurtow muzycznych, wiec nie ma co uogolniac.
Wymienilas dwa sporty, w ktorych specjalizuja sie czarni, tym samym zostawiajac bialych daleko w tyle, wiec jest to troszke nie fair w odniesieniu do muzyki.
A co z pilka nozna (swoja droga najpopularniejszym sporcie), siatkowka czy pilka reczna?

A to na umilenie czasu. Deklasujacy argument przeciwko twojej tezie, ze tylko czarni maja wokale jedyne w swoim rodzaju http://www.youtube.com/watch?v=P-AYAv0IoWI

Mathias_13cool

Ja poruszyłam temat a nawet nie...po prostu napisałam, że czarni mają oryginalny i pasujący do nich głos, wyjątkowy głos i nigdzie nie napisałam, że biali, żółci itp zalet nie mają, po prostu pisaliśmy o czarnych, więc nie widziałam sensu żeby wymieniać zalety białych, żółtych, niebieskich i wszelkich innych ras bo po prostu temat tego nie dotyczył a ty teraz robisz wielkie halo i wielki szum, że dyskryminuję inne rasy i jeśli sprawi ci to przyjemność to np czarni specjalizują się w biegach i koszykówce, żółci specjalizują się w ping-pongu, hiszpanie i brazylijczycy w piłce nożnej i tak dalej....lepiej ci? a dlaczego wcześniej pisałam o czarnych nie uwzględniając innych? no bo od pierwszego postu o nich wspomniałam a że pisaliśmy o śpiewaniu i o "czarnym głosie" to on należy do czarnych od x pokoleń się ten głos przewija własnie w rasie czarnej.
Dziękuję.
Do widzenia.

Robaczek_12

Jak nie Ty? Kto kto w takim razie poruszyl temat muzyczny? Mam cie zacytowac?
''Największym ich talentem jest śpiew, takiego głosu nie posiada żaden biały i żaden nie będzie go posiadać.''

'' a że pisaliśmy o śpiewaniu i o "czarnym głosie"
Pisalismy, poniewaz Ty wyskoczylas ze swoja podnieta nad czarnoskorymi.

''nigdzie nie napisałam, że biali, żółci itp zalet nie mają, po prostu pisaliśmy o czarnych, więc nie widziałam sensu żeby wymieniać zalety białych, żółtych, niebieskich i wszelkich innych ras bo po prostu temat tego nie dotyczył''
Ale to po co napisalas, ze czarni sa niezwykle utalentowani (wiem, zostal poruszony temat czarnych, napiszesz), skoro wsrod reszty ras sa rownie utalentowani ludzie? Czy to nie jest przejaw rasizmu?
OK, jesli czarni sa utalentowani w pewnej sferze to warto to napomknac, tak? Jednakze jak biali przoduja w jakims (powiedzmy) nurcie muzycznym... to nic. Ale nad czarnymi trzeba sie spuszczac. Ciekawa logika...

Mathias_13cool

Słuchaj kolego, chyba coś ci się pomyliło.
Po pierwsze to ty do mnie napisałeś już z lekkim bólem dupy pisząc przykłady wielce utalentowanych muzyków - na co nie zaprzeczyłam, ale mnie wcześniej chodziło zupełnie o co innego, też to ci napisałam później na co ty dalej broniłeś białych i okej, tylko że jeśli ktoś tu kogoś ma posądzać o rasizm to tylko i wyłącznie można posądzać ciebie.

"Pisalismy, poniewaz Ty wyskoczylas ze swoja podnieta nad czarnoskorymi."
Tak jak wspomniałam wcześniej to nie ja wyskoczyłam z "podnietą" tylko ty pierwszy do mnie napisałeś wyrażając podnietę nad białymi muzykami i tak dalej potoczyła się rozmowa.

"Ale to po co napisalas, ze czarni sa niezwykle utalentowani (wiem, zostal poruszony temat czarnych, napiszesz), skoro wsrod reszty ras sa rownie utalentowani ludzie? "
Dlaczego? po pierwsze zobacz post na którego odpowiedzią był mój pierwszy post( na który ty mi odpisałeś)
Po drugie znajdujemy się na forum dotyczącego aktora czarnoskórego.
Po trzecie to jest moje zdanie i nie rozumiem po co w pierwszym poście miałam tego nie napisać a nawet jak postanowiłam to napisać to uwzględniać przy tym również białych??może jeszcze żółtych bo jakiś by mógł się do mnie przyczepić "jesteś kompletną rasistką bo nie napisałaś o Japońskich muzykach" wtf? Mój post był odpowiedzią na post użytkownika który też pisał o czarnych jak i cały temat kręci sie wokół czarnego człowieka!

Ja jestem ciekawa jaką logiką ty się kierujesz....ja pisałam dlaczego czarne głosy uważam za oryginalne ty podawałeś przykłady białych muzyków którzy są niby dowodem na to, że czarni wcale nie mają oryginalnego głosu i mam wrażenie, że to ty spuszczasz się po bandzie na białych, bo ja mimo, że "czarny głos" uważam za bardzo oryginalny i jedyny w swoim rodzaju nie dyskryminuję i nie pisze że biali głosu nie posiadają czy są gorsi w branży muzycznej czy wokalnej, natomiast ty za wszelką cenę chcesz dowieść jaka to białą rasa jest fantastyczna....niestety jeśli chodzi o "czarny głos" to on brzmi wspaniale jeśli wykonuje go czarny człowiek, tak było od dawien dawna, "czarny głos" mieli czarni ludzie....i podkreślam BIAŁA rasa gorsza w sferze muzycznej czy wokalnej nie jest! ale "czarny głos" posiadają murzyni i to do nich pasuje a to, że kilku białych śpiewa soula a'la czarny człowiek z czarnym głosem to to nie to samo i tyle.
Jasne warto napomknąć, tylko jak piszę swoje zdanie na temat twórczości jakiegoś czarnoskórego reżysera nie będę napominać o białych i na odwrót - jeśli pisze zdanie na temat twórczości jakiegoś białego reżysera nie będę napominać o czarnych czy żółtych itp bo nie temu chce poświęcić swój temat czy swój post itp.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Mathias_13cool

Nie mam ochoty na czytanie twoich wypocin i bluźnierstw tak więc po przeczytaniu kilku zdań powiem tylko tyle, że czarnoskórzy mają oryginalny głos, niepowtarzalny, biali też są dobrymi śpiewakami, ale czarnego głosu nie podrobią! i to jest moje zdanie a tobie gówno do tego.
Nara.

Robaczek_12

Moglem sie spodziewac, ze predzej czy pozniej zrezygnujesz, ale jak tu prowadzic rozmowe bedac (skup sie, to o Tobie) ignorantem nie majacym na dodatek zadnych argumentow, prawda? ''Maja oryginalny, bo ja tak mowie...''
Moze 4 lata temu, ktos przyznalby ci racje, ale musze cie poinformowac, ze czasy przedszkola minely - teraz trzeba argumentowac.

Bluznierstw nie ma, jest natomiast wyrazanie opinii, z ktorymi najwyrazniej nie mozesz sie pogodzic.

Biali nie musza nikogo podrabiac, chyba, ze slyszalas o przypadku, w ktorym najpierw powstaje kopia, a pozniej oryginal.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Robaczek_12

Nie wiem...
Zacytuj to zdecyduje.

Mathias_13cool

Leni i wygodnickich trzeba tępić a nie jeszcze dawać im gotowca.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Mathias_13cool

Oh...ty wiesz wszystko najlepiej, twoja racja jest najmojsza! za kogo ty się uważasz, zluzuj, bo to o czym pisaliśmy to nie było do argumentowania, to było każdego indywidualne zdanie a teraz pokazujesz jak ci żyłka pęka.
Mnie tam to g....obchodzi i obchodziło co ty tam pisałeś, bo to było twoje zdanie, natomiast ciebie strasznie boli dupa po tym jak napisałam, że uważam czarny głos za oryginalny, jest u ciebie prześwit rasizmu niestety, dotknęło cię to tak jak by niewiadomo co się stało i nadal to u ciebie trwa.

Tamta dyskusja - było moje zdanie i było twoje i nie masz prawa pisać, że pisze niestworzone rzeczy, bo niema argumentów na czyiś gust( w tym przypadku muzyczny) Natomiast ty jako małolat nie przyjmujesz odmiennego zdania od siebie, u ciebie każdy musi myśleć tak jak ty, troche pożyjesz na świecie a zobaczysz, że nie każdy będzie się z tobą zgadzał, ale to nie znaczy, że się myli, natomiast ty takim zachowaniem pokazujesz jakim jesteś prostakiem, bo musi być tak jak ty chcesz. Precz! z takimi ludźmi!

Robaczek_12

Akurat moja poprzednia wypowiedz odnosila sie do moich rzekomych bluznierstw.
Co ty non-stop z ta zylka? Widze, ze Ciebie to bardziej boli, niz mnie, ale na sile chcesz udowodnic (nie wiem komu? chyba sobie), ze jest inaczej.

''boli dupa po tym jak napisałam, że uważam czarny głos za oryginalny, jest u ciebie prześwit rasizmu niestety, dotknęło cię to tak jak by niewiadomo co się stało i nadal to u ciebie trwa.''
Oj to zaczynam sie martwic, w koncu jestes uznanym psychologiem. Jakie sa rokowania? Czy to jest uleczalne? Ja nie chce byc rasista.
No, ale tak sie sklada, ze nim nie jestem. Najgorszy jest rasizm w stosunku do bialych, ''bo przeciez ten czarny tak sie nacierpial, on nie moze byc winny. To na pewno ten bialy''.

A miej sobie swoje zdanie - nikt Ci tego nie broni. ''W koncu nie moim zadaniem jest nawracanie wszystkich idiotow'' - sory nie moglem sie powstrzymac.

Robaczek_12

Biali też są dobrymi śpiewakami, ale czarnego głosu nie podrobią!

A znasz Ty taką amerykańską artystkę Anastasie, jest biała, a śpiewa jak czarna bez żadnych podróbek, nawet Michael Jackson jak usłyszał jej głos w radiu to myślał, że jest czarna, a okazało się co innego i był bardzo zdziwiony, że biała śpiewa jak czarna, a może i lepiej

http://pl.wikipedia.org/wiki/Anastacia

Mathias_13cool

P.S i naucz się kultury, bo to że jesteś na forum nie upoważnia cię do prostactwa i chamstwa do drugiej osoby, widać po wypowiedziach żeś młody smark, bo wgl nie rozumiesz o czym się pisze i co do ciebie się pisze!. Szkoda tylko, że do wielu młodych trzeba iść regułą: do chama po chamsku.

Robaczek_12

Kolejna przyklad hipokryzji.
Najpierw przeczytaj swoje wypowiedzi, zwroc przede wszystkim uwage na wyrazenia typu ''mlody smark'', a potem zadaj sobie pytanie, kto tu popisal sie swoim prostactwem... bo mnie wychodzi, ze Ty.

Przede wszystkim szkoda tego, ze ciemnota mysli, ze inteligencja idzie wraz z wiekiem i chlubi sie tym jaka to ona dorosla jest.
A swoja droga, jestem rocznik 93' - wojen nie pamietam, ale wydaje mi sie, ze moj tort widzial wiecej swieczek, niz Twoj.

Mathias_13cool

Wiem też dlatego napisałam, że do chama po chamsku, gdybyś nie zaczął ze swoim prostactwem sama pierwsza bym czegoś takiego nie napisała - to jest kolejny przykład na to, że nie wiesz co do ciebie się pisze.

Wcale tak nie myślę, ale nie po raz pierwszy spotykam się z młodym smarkiem, któremu żyłka pęka w dupie już przy pierwszym poście a później to już jest coraz gorzej i gorzej.
No to się pomyliłeś kolego...mam kilka wiosen więcej niż ty, może nick na to nie wskazuje, ale on jest zdrobnieniem od mojego nazwiska i tym samym przezwiska od nazwiska, tak więc...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Mathias_13cool

Ah...no tak bo mam inne zdanie niż ty, to na pewno szkoda...
Haha, trochę mnie to śmieszy, że mimo tego, że tak mnie nie lubisz jeszcze pamiętasz o tym by napisać "Ciebie" z dużej litery, hehe.
Jakiej czarnej skóry? rasisto.

No tak...12 latki, bo mam 12 w nicku - logiczne przecież, jak każdy facet idziesz prostym rozumowaniem.
Teraz próbujesz mi wmówić, że to mnie żyłka pęka - typowe dla małolatów" - ty jesteś taki - nie, to ty jesteś taki"
Nie interesuje mnie odbijanie piłeczki a tym bardziej nie mam czasu na tego typu zabawy, więc pozwolisz, że odpuszczę głupszemu( w tym przypadku tobie) ponieważ nie kręci mnie to, nie jestem zawistna jak połowa młodocianych lalusiów, którzy uważają swoje rację za najbardziej prawidłowe a innych przez to zaczynają obrażać, gdybyś jeszcze czytał uważnie i ze zrozumieniem, tymczasem do ciebie nic nie dociera, obrażasz mnie po czym masz problem, że ja ciebie nazwałam smarkiem...naucz się, że do pana po pańsku a do chama po chamsku! ja musiałam użyć tego drugiego rozwiązania.
I uspokój się bo na prawdę ci się coś stanie, mimo żeś facet to gorszy niż baba przed okresem, dało się wyczuć napięcie od ciebie juz od pierwszego postu.
Pa!

Robaczek_12

Ale kto powiedzial, ze Cie nie lubie? To nie pierwszy raz, kiedy mi cos wmawiasz....
Z reszta nie znam Cie (i nie wiem czy mam ochote poznac - ale to chyba dziala w obydwie strony :D) i w przeciwienstwie do Ciebie nie bawie sie w internetowego psychologa, nie wysnuwam zadnych teorii czy hipotez na podstawie paru zdan jakie napisalas.

A z ta dwunastka to przypadek. Zazwyczaj tak pisze. Przedzial jest od 12-15. Tym razem wybralem dwunastke i pokrylo sie z Twoim nickiem, mimo iz nawet na niego nie spojrzalem.

Boze jaka Ty jestes typowa :D
Wymysl/cie cos nowego:
-Naucz sie czytac ze zrozumieniem
-proba udowodnienia, ze to mnie bardziej zalezy i, ze to ja mam piane na ustach, gdy czytam Twoje wypowiedzi
-ciagla proba uspokojania mnie (gdzie ja jastem spokojny jak po wypiciu zielonej harbatki)
-zegnanie sie setki razy, ale duma nie pozwalajaca odejsc

''obrażasz mnie po czym masz problem''
NAPISZ, KIEDY CIE OBRAZILEM, bo rzucajac argumentami bez pokrycia nic nie wskorasz.

Robaczek_12

Jest także wielu białych, którzy potrafią śpiewać jak czarni, jak choćby Phil Collins, lub z naszego podwórka Mietek Szcześniak.

czirne_87

Tak.
Pisząc "śpiewać jak czarni" masz na myśli właśnie tą barwę głosu, gdzie u czarnych ona dominuje, ale jak widać nie każdy umie to zrozumieć a wystarczy czasem bez lektora obejrzeć jakiś film z udziałem czarnoskórego aktora

Robaczek_12

Nie jest to do końca prawdą, znam kilka osób czarnoskórych którzy za grosz nie umieją śpiewać i nie mają głosu i słuchu muzycznego, ani rytmu i taktu, a ja biała w tym względzie wypadam od nich o wiele lepiej

Robaczek_12



Największym ich talentem jest śpiew, takiego głosu nie posiada żaden biały i żaden nie będzie go posiadać

O nie masz racji, znasz taką amerykańską artystkę Anastasie, jest biała, a śpiewa jak czarna bez żadnych podróbek, nawet Michael Jackson jak usłyszał jej głos w radiu to myślał, że jest czarna, a okazało się co innego i był bardzo zdziwiony, że biała śpiewa jak czarna, a może i lepiej

marquerite

Wiem, że są wyjątki, ale chodzi mi o to że czarni mają taki "swój" czarny głos, gdzie mało jest czarnych, którzy takiego nie posiadają" Tak jak napisałaś " Jackson jak usłyszał jej głos w radiu to myślał, że jest czarna" właśnie o to chodzi, czarni mają to coś w głosie, ale jak to nazwać to nie wiem.
Pozdrawiam :)

Robaczek_12

Tym czymś to jest specyficzna barwa głosu, która wyróżnia ich na tle barw głosów ludzi innych ras, ale jak widzimy na przykładzie Anastasi ta barwa nie jest tylko ich domeną

marquerite

Ale ta barwa jest typowa dla ich rasy. Biali to tylko wyjątki i tyle, bo śpiewać to może ich głosem, ale na co dzień może już tej barwy nie posiadać a w Ameryce prawie każdy czarnoskóry ma ten głos wyjątkami są ci którzy takiego nie mają, no a jeśli prawie każdy czarnoskóry Amerykanin( i nie tylko) taki posiada to znaczy, że mają swój unikatowy głos. Jeśli taki głos miałby być też domeną białch to jak sama nazwa wskazuje musiałby dominować u naszej białej rasy a tak nie jest. Tyle ode mnie.

Robaczek_12

Nie słyszałeś nigdy Glenna Hughesa. Sam Stevie Wonder nie mógł uwierzyć, że taki głos należy do białego wokalisty.
Steve Winwood, Eric Burdon - to także biali muzycy o "czarnej" barwie głosu.

Pablo69

No i? mi chodzi że duża większość populacji czarnej ma taki głos, ale nie twierdze że u nas nie ma wyjątków i biali nie śpiewają jak czarni...

Xzarr

Z tego co wiem to murzyni stanowią 45% populacji więzień Usraela przy ok 11% populacji kraju. Ludzie opamiętajcie się. Nie dajcie sobie wbić do głów politycznej poprawności. Wiem, że bywa ciężko przy wszechobecnej propagandzie z każdej strony ale macie swój rozum więc z niego korzystajcie...
Pozdrawiam

Sastra

A ile to białych najeżdża na czarnych....

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Gorgor

Za nic, najeżdżają tylko dlatego, że są czarni. Od lat czarni byli niewolnikami i do tej pory często są sponiewierani, nawet teraz, gdzie żyjemy w takich czasach, że czarni mają "własne zdanie" to i tak my biali uważamy się za lepszą rasę. Przecież w USA to biali zawsze zaczynają "wojny" z czarnymi, właśnie poprzez rasistowskie odzywki.

Robaczek_12

Nie odniosę się do tego bo musiałbym pastwić się nad Tobą. Jeszcze nie myślisz na tyle samodzielnie żeby wypowiadać się na takie tematy.

Gorgor

No tak, jako rasista zapewne masz inne poglądy, to zrozumiałe, dało się to wyczuć od Twojego pierwszego postu.

Robaczek_12

To zabawne, że nazwałaś go rasistą właśnie dlatego, że ma inne poglądy.
Też uważam, że rasizm jest pojmowany głównie jako coś co wychodzi od "białych" no bo jak to czarny może być rasistą, przez takich ludzi jak ty widzę, że to nie bajka, i tego się boję najbardziej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones