Jamie Foxx

Eric Marlon Bishop

7,9
43 147 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jamie Foxx

Podczas antybiałego, rasistowskiego wydarzenia zdarzyła się kolejna okropna wypowiedź ze strony Jamie Foxx'a. Jago artysta roku podczas swego przemuwienia używa rasistowskiego komentarza "Czarni ludzie są najbardziej utalentowani" przy którym dostaje oklaski i aprobatę od kolorowych rasistów.

http://newsbusters.org/blogs/noel-sheppard/2013/02/08/jamie-foxx-black-people-ar e-most-talented-people-world#ixzz2KMA1FrFv

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Sergij

A byłeś w USA? bo ja np jeżdżę tam co roku i wiem, że wszelkie zadymy na tle rasistowskim wszczynają biali. Wystarczy spojrzeć na dzielnice białych i powypisywane mury a na dzielnice czarnych.

Robaczek_12

Byłem we Francji i widziałem, że większość konfliktów wychodzi ze strony czarnych, strach się zapuszczać w ich dzielnice bo można skończyć z obcięta głową za samo bycie białym.

Sergij

U nas czarny ma podobnie.

Robaczek_12

Takie gadanie, pokaż mi ile głów albo zadźganych czarnych ciał naliczono w przeciągu ostatnich 5 lat, miłego szukania.
A teraz możesz pójść sprawdzi statystyki w największych miastach Francji, jetem pewien, że zdziwi cię ilość incydentów na tle rasowym, które i tak są pomniejszane przez poprawność polityczną. I wcale nie trzeba długo szukać, wiadomości typu "zgwałcił kobietę i zabił" "oblał kwasem" "zadźgał" "pobił" "zabił i zgwałcił" są tam na porządku dziennym i O DZIWO dominują w czarnych dzielnicach i AKURAT na białych, a to niespodzianka!

U nas media podnoszą szum gdy jakiś dresiarz śmie uderzyć murzyna z Nigerii bo rasizm i w ogóle a ty mi chcesz wmówić, że działa u nas to samo co za kordonem? Gdyby murzyni byli w np. europie czy stanach tak prześladowani jak ty twierdzisz to by tu nie przyjeżdżali migracjami porównywalnymi do komarów latem.

Jak chcesz zobaczyć nieco prawdziwego rasizmu białego do czarnego to polecam odwiedzić np. Rosję w przeciwnym wypadku zapraszam do Europy.

Robaczek_12

Jako, że jeździsz także do stanów to polecam także pogrzebać w oficjalnych statystykach dotyczących przestępczości i sprawdzić ile "morderstw, pobić, gwałtów" było popełnionych przez białych na czarnych a ile przez czarnych na białych - wyniki mogą ci naświetlić nieco sprawę. Całe szczęście przynajmniej w stanach takie statystyki robią, dzięki temu widać dokładnie gdzie rasizm twardo sprawuje rządy.

Sergij

To, że czarny zgwałci białą nie świadczy o rasizmie, bo u nas biały zgwałci białą i co? to już jest kwestia czego innego.

Robaczek_12

To, że na 500 czarnych przypadnie 500 białych ofiar a na 500 białych przypadnie max 10 czarnych ofiar to jasny argument właśnie na działania na tle rasowym.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Robaczek_12

Ty chyba nie do końca rozumiesz na czym polega działanie na tle rasowym. Nie wiem czy wiesz ale gwałt to nie jest komplement dla kobiety, że się podoba facetowi. To upokarzające kobietę przestępstwo nie tylko fizyczne ale i na tle psychicznym. W wielu krajach muzułmańskich właśnie gwałci się białe turystki aby je upokorzyć i ukarać nie dlatego, że znudziły im się żony.

Sergij

Wiem co to jest gwałt na kobiecie...
Tak, muzułmanie gwałcą biłe kobiety dlatego, że przyjeżdżają do ich kraju ubrane w to co u nas jest normalne i jak to mówią "same ich prowokują" takim ubraniem.
Natomiast co do wojny miedzy czarnymi a białymi i gwałtach na kobietach to jednak myślę, że inaczej to wygląda i jest to na zasadzie takiej jak u nas, bo u nas też nie gwałcą kobiet bo znudziły im się zony...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
HopaSiupa

Ty człowieku opanuj nerwy bo ci żyłka w dupie pęknie i nie bluzgaj chyba że prosisz się o bana na konto.
Dobrze że ty sama/ sam to przetestowałeś na sobie. Good Luck w dalszych podróżach z plecaczkiem u Muzułmanów .

Robaczek_12

Hahahahahahahahahahahahahaha
Po co piszesz takie kłamstwa????!!!!
Kurde sorry za taka reakcję ale mieszkałem prawie 8 lat w stanach. Człowieku nie wiem czy po prostu kłamiesz jawnie bezinteresownie, nieświadomie czy ktoś ci za to płaci...?

HopaSiupa

Ale ci gól wyskoczył hoho.
Ty w stanach haha myślisz że ktoś ci uwierzy, przecie ty rodowity troll z polski. Najpierw wyjdź jedną nogą na dwór później pisz swoje marzenia ściętej głowy.

Robaczek_12

ehhh... I dlatego jest jak jest

Sastra

Radzę zainwestować w słownik.

Sastra

Słowo czarny czy murzyn nie są obraźliwe więc nic tu nie było rasistowskiego, gadasz bzdury.

Sastra

gdyby biały powiedział coś podobnego o czarnych to nie robilibyście tyle szumu o to a co więcej pewnie byście mu przyklasnęli. więc sorry..

Sastra

To zawsze tak jest, ze ci udający takich prześladowanych, sami są często rasistami, homofobami etc

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Sastra

Czyżby drugi Kanye West?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
MartiniKS

>Nieironiczne powoływanie się na postać filmową parodiującą cwaniaczków, którzy myślą, że posiadali wszystkie rozumy.

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Sastra

No i bardzo dobrze, j***ć białych, tylko Black Power!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones